تومان ۰ ۰

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.موسسه نیکان آموزش

 

امروزه علم مربی گری زندگی و فروش جزء کاربردی ترین دانش های است که در مراکز علمی برتر دنیا تدریس می شود و از اهمیت روز افزونی برخودار است. 

بی شک هنر خوب زندگی کردن گامی بلند برای موفقیت در تمام قسمت های زندگی است؛

 چرا که خوب زندگی کردن منجر به رضایت از زندگی و تلاش هدفمند برای دستیابی به اهداف والا می شود.

 در کنار آن مهارت فروش در هر شغلی باعث درآمد دوچندان و رضایت خاطر مشتری می شود که نتیجه اول و آخر آن افزایش درآمد و موفقیت مالی شماست و در عصر اطلاعات یک مهارت ضروری برای توسعه هر کسب و کاری است.

جمله معروفی از نیوتن است که می گویند:((برای موفقیت در هر حوزه ای باید بر شانه غول ها بایستید)).

 بی شک مضمون این جمله استفاده صحیح از دانش و تجربیات انسان های متخصص در هر حوزه ای است که سال ها تجربه گرانبها را در اختیار دیگران قرار می دهند تا مجبور نباشید چرخ را دوباره اختراع کنید.

موسسه نیکان آموزش از سال ۱۳۸6 باهمت استاد محمدعلی عسکری و استاد فاطمه زارع تاسیس شد و از همان ابتدا با مشاوره به کسب و کارهای نوپا توانست رضایت صاحبان کسب وکار و علاقه مندان را جلب کند.

از سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی دوره های لایف کوچینگ ،مهارت فروش و هنر خوب زندگی کردن آغاز شد و تعداد زیادی مربی و متخصص فروش در همین بستر پرورش و رشد یافت.

از سال ۱۳۹۸ بنابه درخواست دانش پذیران دوره های قبلی ما تصمیم گرفتیم با راه اندازی سایت موسسه خدمات و آموزش های گرانبها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کوچینگ های حضوری برای حفظ سلامت مخاطبان اقدام به ضبط دوره های آنلاین کرده ایم تا تجربیات ناب این سال ها را در اختیار شما قرار دهیم.

در این وب سایت علاوه بر ارائه دوره های اساتید موسسه ، آموزش های رایگان هم در قالب ویدیو و مقاله در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید استفاده کنید.

 

رضایتمندی دانش پذیران از دوره های ما

لایف کوچینگ

با استفاده از آموزش‌های لایف کوچینگ یا مربی رشد فردی می‌توانید در کوتاه ترین زمان خودتان را آماده کنید تا با انرژی به عرصه زندگی بازگردید و مشکلات را به سادگی حل کنید.

مهارت فروش

مهارت فروش موثر ترین راه برای موفقیت مالی در کسب وکار شماست ، در دوره مهارت فروش شما به یک متخصص در این حوزه مطابق با استانداردهای روز دنیا تبدیل می شوید.

 

برخی از خدمات ما در موسسه نیکان آموزش عبارت است از :

  • مربی گری زندگی صحیح برای عموم مردم
  • آموزش تدریس لایف کوچینگ و مهارت های زندگی برای مشتاقان
  •  تدریس در این حوزه
  • آموزش سیستم سازی در هر نوع کسب و کار
  • آموزش فروشندگی حرفه ای
  • آموزش مربی گری کسب وکار
  • آموزش تدریس در حوزه های مختلف و…

بی شک با تغییر سبک زندگی و فروش نیاز بود تا آموزش ها متناسب با شرایط فعلی باشد تا باز هم برای شما ارزش افزوده ایجاد کند. بخش vip و پنل مشاوره کسب وکار دقیقا با همین هدف ایجاد شده و توسعه یافته است.

برخی از مزیت های شرکت در دوره های موسسه نیکان آموزش عبارت است از :

  • پشتیبانی منحصر به فرد دوره ها تا زمان رشد کسب وکار
  •  انتقال تجربیات گرانبها در کمترین زمان ممکن
  • بررسی شرکت های موفق و الگوبرداری حرفه ای برای گسترش کسب وکار

در ادامه این مسیر همراه شما هستیم تا بتوانیم قدمی کوچک جهت توسعه کسب وکار های شما و در نهایت آبادانی کشور عزیزمان برداریم، با ما همراه باشید.

                                                                            

lightbox
#