درباره ما بیشتر بدانید!

نیکان آموزش نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای فروش و لایف کوچینگ حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا نیکان آموزش تا کنون بیش از 5 هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

نیکان اموزش دانش پذیران خود را تا رسیدن به فروش بالا و موفقیت شغلی همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است.

این مجموعه در سال 1386 با همت استاد محمد علی عسکری مدرس دوره های لایف کوچینگ و فروش به صورت رسمی فعالیت خود  را آغاز کرد و در طی این سال ها با برگزاری کلاس ها کوچ و دوره های فروش حرفه ای توانست رضایت علاقه مندان را جلب کند. با شیوع ویروس کرونا و با توجه به محدودیت در برگزاری کلاس ها فعالیتمان را در حوزه آنلاین آغاز کردیم که با استقبال گرم شما همراهان عزیز همچنان ادامه یافت.

 ما در نیکان آموزش تلاش داریم تا حس و حال هر روز شما را خوب کنیم ؛ پس با ما همراه باشید.

گسترش علم کوچینگ و پرورش مربیان با تجربه در امر آموزش مهم ترین هدف و رسالت ما در طی این سال ها بود است.

با توجه به سابقه درخشان ما در رشد کسبو و کارهای مدرن این فرایند را به حرفه ای ترین شکل برای شما انجام می دهیم.